تبلیغات
جهان سوم

جهان سوم
علم کامپیوتر چیزی بیش از نوشتن کد است و کد نویسی هم چیزی بیش از نوشتن برنامه ها است. توسعه دهندگان مهندسان آزادی انسان ها هستند.
قالب وبلاگ
کشف شخصیت ستارگان فوتبال ، یک اتفاق غیرمشکل است . ممکن است که آنها گاهی اوقات همچون حرکتی که کریستیانو در روز یکشنبه انجام داد ، همه دوستانش را سورپرایز کند . "گرافوکلیک " ، یک کمپانی که روی شخصیت های انسان و خط شناسی کار می کند ، به آنالیز امضای ستاره پرتغالی پرداخت تا شخصیت وی را کشف کند .
http://www.img4up.com/up2/53767018501029707226.jpg
آلبرتو آسیاین ، مدیر اجرایی این کمپانی می گوید :" اولین چیزی که در امضایش دیده می شود ، این است که به سمت بالا نوک تیز است . این نشان می دهد که جاه طلبی های بسیاری دارد و می خواهد که بهتر شود . او می خواهد که به موفقیت برسد و برای این نکته دست به هر کاری می زند . "
شماره 7 رئال همیشه در زمان رسیدن به موفقیت یا گلزنی خشمش را بروز می دهد . وی در این باره می گوید :" کجی سمت چپ این امضا هم می تواند این حرف را اثبات کند . او دوست دارد از نظر حرفه ای مورد تحسین قرار گیرد . "
در امضایش کلمه " سی " هم دیده می شود که اشاره به کریستیانو دارد . آسیاین می گوید :" استفاده از حرف بزرگ ، نشان از این دارد که او دوست دارد همیشه بزرگ باشد . "
وی در این باره که کریستیانو از کلبمه cr7 در امضایش استفاده کرده هم می گوید :" در حقیقت او با این کارش نشان می دهد که از شخصیت درونی خود صحبت نمی کند و فقط حرفه اش برایش مهم است . در حقیقت او می خواهد بین حرفه و زندگی شخصی خود فاصله بگذارد . "
آسیاین در مورد مشخصه های دیگر استفاده از این دستخط در امضایش گفت :" او خیلی مهربان ، مودب و بورنگراست و این را می توان از نحوه استفاده از کلمات در کنار هم فهمید . بی ثبات بودن حروف در سایز امضا نشان از شخصیت بزرگ او دارد . او نسبت به بقیه خیلی حساس است و همچنین از نظر استقامت ، تلاش و استانداردها یک الگوست . "
مرجع خبری رئال مادریدطبقه بندی: ورزش،
[ چهارشنبه 15 شهریور 1391 ] [ ساعت 22 و 31 دقیقه و 41 ثانیه ] [ علی باجلان ] [ نظرات ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

نویسندگان
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب
پنل رایگان ارسال پیامک
استخاره آنلاین با قرآن کریم